Projektový manažer - investice ve výrobní společnosti

Významný výrobce a exportér PVC a kaprolaktamu hledá na pozici

Jsme stabilní firma se 120 letou tradicí, zároveň investujeme finanční prostředky v řádech miliard do modernizace výrobních jednotek a také do ekologizace výroby. Pracujeme na možnostech využití moderních technologií k tomu, abychom maximalizovali výrobní kapacity a zároveň snížili negativní dopad na životní prostředí. Jsme jednou z největších chemických společností v České republice a zároveň jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která je největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku. Unipetrol se stal součástí skupiny ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě. Snahou společnosti je co nejvíce uplatňovat svou produkci na trzích zemí Evropské unie s co nejnižšími logistickými náklady.
Chceš se stát členem investičního oddělení a mít na starosti různorodé projekty? Plánují se u nás investiční projekty v hodnotě mnoha miliard Kč. Chceš být u modernizace Spolany, tak nám neváhej poslat svůj životopis a my se ti ozveme.

Co vás čeká

• Budete aktivní součástí týmu při tvorbě technického zadání investičního projektu. Jakmile se investiční projekt odsouhlasí, jste odpovědnou osobou za projekt výstavby revitalizačních projektů a projektů na zavedení inovačních technologií až po předání do užívání
• Řídíte aktivity výběrové komise v průběhu výběrového řízení, následně řídíte projektový tým a koordinujete práce dodavatele a jeho subdodavatelů. V neposlední řadě vedete kontrolní dny
• Budete zodpovědný(á) za organizaci všech aktivit na investičním projektu, za dodržení harmonogramu a rozpočtu
• Budete zodpovědný(á) za realizaci případných odchylek vzniklých v průběhu realizace projektu, a řešíte případné reklamace
• Budete spolupracovat s kolegy napříč celou společností, budete koordinovat jednotlivá oddělení
• Budete zadávat úkoly členům projektového týmu s termínem splnění a následně kontrolovat jejich splnění, v případě neplnění úkolu, případně nedodržení termínu budete o tomto informovat
• Budete komunikovat se stavebním úřadem ohledně povolení staveb a následných kolaudací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• VŠ vzdělání (ideálně technického směru), nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Zkušenost s vedením projektů, výhodou, ne však podmínkou z chemickotechnologických zařízení
• Zodpovědnost, cílevědomost, odolnost vůči stresu, flexibilitu a samostatnost
• Dobré komunikační dovednosti
• Výborný timemangement
• Drive, tah na branku a chuť dotahovat projekty do konce

Co vám můžeme nabídnout

• Důkladné zaškolení
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zázemí a jistoty velkého podniku
• Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, měsíční odměny, příspěvky na volnočasové aktivity až 7200 Kč za rok, Multisport karta, Benzina karta, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle, příspěvek na očkování, atd.)
• Smlouva na dobu určitou v podobě 1 roku, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

Svůj strukturovaný životopis zašlete prostřednictvím tlačítka Odpovědět.
Splňujete-li uvedené požadavky, budeme Vás kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.

Kontakt

ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o.
Valerie Turková

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL