Firemní právník

Významný výrobce a exportér PVC a kaprolaktamu hledá na pozici

Co vás čeká

Komplexní právní agenda související s obchodní činností společnosti:
• příprava, vypracování a připomínkování smluv;
• sledování platné legislativy a informování o změnách;
• účast na jednáních s obchodními partnery;
• příprava vzorových smluv a dokumentů + Ad Hoc dokumentů;
• podpora, poradenství a konzultace jednotlivým oddělením společnosti;
• správa obchodní společnosti včetně zajištění korporátní agendy;
• zajištění a koordinace externích právních služeb;
• aktivní řešení případů z uzavřených smluv (dodavatelských, odběratelských, jiných) a různých ad hoc případů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• VŠ vzdělání v oboru právo
• zkušenosti na obdobné pozice min. 1 rok
• velmi dobá znalost MS Office
• velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• výborné komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu, loajalitu

Co vám můžeme nabídnout

• samostatnou a zodpovědnou práci v nadnárodní společnosti
• motivující platové ohodnocení
• balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky nahrávané na kartu EDENRED, měsíční odměny, příspěvky na volnočasové aktivity až 7200 Kč za rok, Multisport karta, Benzina karta, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle, příspěvek na očkování, atd.)
• smlouva na dobu určitou v podobě 1 roku, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení již po zaškolení na dobu neurčitou

Svůj strukturovaný životopis zašlete prostřednictvím tlačítka Odpovědět.
Splňujete-li uvedené požadavky, budeme Vás kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.

Kontakt

ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o.
Valerie Turková

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL