Technolog výroby kyseliny sírové

Významný výrobce a exportér PVC a kaprolaktamu hledá na pozici

Náplň práce

• Kontrolní činnost chodu technologie výroby (kontrola výrobních parametrů, analýz, vyhodnocení chodu technologie)
• Projektové vedení investičních záměrů obnov zařízení po technické stránce, spolupráce s projektanty, tvorba podkladů pro schvalovací procesy investičních záměrů
• Aktivní účast na programu Modernizace výroby kyseliny sírové z pozice technologa výroby (spoluúčast na realizaci akce a najíždění výroby po modernizaci)
• Tvorba a revize technologických schémat (PID schéma) – práce s programem AutoCAD
• Tvorba technické dokumentace a revize provozně technické dokumentace (pracovní instrukce, bezpečnostní instrukce, aj.)
• Školení nových pracovníků, přezkušování pracovníků stávajících i nových

Požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání chemického směru / středoškolské s praxí min. 5 let
• Anglický jazyk aktivně slovem a písmem (úroveň B1/B2)
• Čtení ve strojních výkresech velkou výhodou
• Práce s programem AutoCAD – výhodou
• Flexibilita

Nabízíme

• Důkladné zaškolení
• Možnost zaškolení na program AutoCAD
• Zajímavou práci v tvůrčím a přátelském kolektivu
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zázemí a jistoty velkého podniku
• Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje
• Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, měsíční odměny, příspěvky na volnočasové aktivity až 7200 Kč za rok, Multisport karta, Benzina karta, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle, příspěvek na očkování, atd.)
• Smlouva na dobu určitou v podobě 1 roku, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

Svůj strukturovaný životopis zašlete prostřednictvím tlačítka Odpovědět.
Splňujete-li uvedené požadavky, budeme Vás kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.

Kontakt

ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o.
Valerie Turková

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL