Řidič vysokozdvižného vozíku

Významný výrobce a exportér PVC a kaprolaktamu hledá na pozici

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou pracovní kariéru právě ve Spolaně

  • Zaměstnání je u nás jistota, jsme jediným výrobcem PVC a Kaprolaktamu v České republice a výroba se nemůže jen tak zastavit, musí pracovat stále. Jsme jedním z tradičních českých zaměstnavatelů a na trhu úspěšně působíme již více než 125 let.
  • Bezkonkurenční benefity: Máme ve společnosti zaměstnance, kteří jsou u nás spokojeni a vytváří zde rodinnou tradici. Sleva na pohonné hmoty, stravenka v hodnotě 100 Kč na den, Multisport karta jen za 250 Kč měsíčně, pět týdnů dovolené, bonus při narození dítěte ve výši 20 000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na Edenred Benefits 7 200,- Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 20 000 Kč. Jednou za dva roky příspěvek na brýle, dále příspěvek na očkování a řada dalších skvělých benefitů.

NĚCO MÁLO O NÁS

Nejtradičnější společnost Spolana sídli na řece Labi, jsme jednou z největších chemických společností v České republice a zároveň jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která je největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku. Unipetrol se stal součástí skupiny ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě. Dbáme na životní prostředí, mimo jiné u nás sídlí několik včelstev, která produkují velmi kvalitní med.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?

• Nejdříve pomůžeme my Vám tak, abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.
• Budete se starat o nakládku a vykládku materiálu, surovin, náhradních dílů, ale i dalších produktů.
• Pomůžete nám také s převozem materiálu a našich výrobků do předem určených skladů, které se nachází po celém našem velkém areálu.

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH NA NOVÉ POZICI?

• Minimálně výuční list.
• Průkaz řidiče VZV.
• Rádi přijmeme kolegu, který bude spolehlivý, schopen pracovat samostatně a bude bezúhonný.
• Jelikož náš areál je velký a podléhá zákonu č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, je potřeba mít řidičský průkaz skupiny C (doškolení můžeme zařídit).

PRACOVNÍ DOBA

Pružná pracovní doba – 37,5 hod. týdně

MÍSTO VÝKONU: Neratovice
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

Svůj strukturovaný životopis zašlete prostřednictvím tlačítka Odpovědět.
Splňujete-li uvedené požadavky, budeme Vás kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.

Karolína Toušková

Kontakt

ORLEN Unipetrol / ORLEN Benzina / Spolana
Karolína Toušková
 
 

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL

Nastavení cookies